Transmetuar më 17-04-2019, 20:11

Porto-Liverpul, Manchester City-Tottenham, janë dy ndeshjet e tjera çerekfinale të Uefa Champions League.

Në letër dujet e thjeshtë për Liverpool dhe Manchester, porn ë këtë kompeticion mund të ndodhë gjithçka.

Liverpuli vjen me avantazh të dyfishtë nga takimi i parë, por portugezët kanë treguar se janë të fortë në shtëpi.

Ndërkohë, më e hapur është përballja mes Cityt dhe Tottenhamit.

Këta të fundit e kanë fituar ndeshjen e parë 1-0 dhe ky takim pritet të jetë mjaft i fortë.

Një natë më parë, Ajaksi dhe Barcelona prenë biletën për në gjysmëfinale. /k.k/noa.al/