Zgjedhjet/ Vjosa Osmani uron PS-në për fitoren, përgëzon PD-në për garën
Transmetuar më 29-04-2021, 23:24

Vjosa Osmani reagon pas zgjedhjeve në Shqipëri, duke uruar PS-në për fitoren.

Vjosa Osmani përgëzoi edhe PD-në për garën.

“Urime Partisë Socialiste për fitoren në zgjedhjet e 25 prillit.

“Përgëzoj Partinë Demokratike dhe gjithë partitë e tjera për garën zgjedhore”.

“Uroj që të gjithë përfaqësuesit politik të kontribuojnë në forcimin e demokracisë, sundimit të ligjit dhe bashkëpunimit me Kosovën”, shkruan Vjosa Osmani në Twitter./a.m/NOA.al