VIDEO+18/ Makina ngre në ajër vogëlushen, ndërron jetë
Transmetuar më 17-05-2021, 21:33

Një aksident me pasojë plagosjen e një të miture ndodhi para disa ditësh në Kosovë.

Një automjet përplasi një vajzë të mitur me inicialet R.Sh, nga Peja.

Ajo u përplas nga një veturë teksa po lëvizte me shpejtësi.

Nxënësja e shkollës “Dardania” në Pejë nuk arriti t’u mbijetojë plagëve dhe ka ndërruar jetë dhe ndërroi jetë ditën e djeshme.

Pamjet e mëposhtme tregojnë momentin e aksidentit: