Largohen nga shtëpia nëna me vajzën në Podujevë, babai në kërkim të tyre
Transmetuar më 18-05-2021, 10:51

 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Podujevë në Kosovë ku një grua bashkë me vajzën e saj janë zhdukur.

Bashkëshorti ka qenë ai që ka lajmëruar policinë duke bërë të ditur se më datë 14 maj rreth orës 14:00 bashkëshortja e tij dhe vajza e mitur janë larguar nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më.

Ndërkaq Policia e Kosovës është vënë në kërkim të tyre. /S.H /NOA.al