Transmetuar më 21-07-2022, 18:00

Horoskopi Branko Dashi: Kjo e premte 22 është një ditë pozitive, njerëzit përreth jush do ta vlerësojnë mënyrën tuaj të të bërit të gjërave dhe nuk do i rezistojnë dot sharmit tuaj.

Horoskopi Branko Demi: Lodhja po ndjehet, së fundmi puna të thith dhe të duket sikur nuk mund të ndalosh dot kurrë sl bëri gjërat e punës. Mos e teproni, ndonjëherë është mirë të delegoni.

Horoskopi Branko Binjakët: I bukur ky qiell për ndjenjat, një vorbull emocionesh ju mbështjell duke ju lejuar të zgjeroni rrethin tuaj të njohjeve.

Horoskopi i Gaforres Branko: Këtë të premte mund të ketë tensione të vogla në punë, ndaj ju këshilloj të mos ushqeni polemika të kota, por të mendoheni dy herë përpara se të ekspozoheni.

Horoskopi i Branko Luani: Vendosmëria juaj ju vë në një pozicion të favorshëm në punë, edhe nëse ndonjëherë mund t’u jepni përshtypjen se po u jepni material të tjerëve.

Horoskopi i Virgjëreshës Branko: Nëse jeni beqarë do të bëni mirë të shikoni përreth, është i bukur ky qiell për aspektin e ndjenjave. Mund të zbuloni një dashuri të fshehur pas një miqësie të thjeshtë.

Horoskopi i Peshores Branko: Ju rekomandoj të bëni kujdes, ndonjëherë zgjoheni me pak mendime dhe ç’është më e keqja, vazhdoni të bluani duke ushqyer dyshimet.

Horoskopi i Branko Akrepi: Në punë, dita në përgjithësi është pozitive, mos u bëni të padurueshëm nëse gjithçka nuk shkon ashtu siç keni planifikuar, ndonjëherë edhe ndryshimet e drejtimit janë të nevojshme.

Horoskopi i Shigjetarit Branko: Yjësi e çmuar për çiftet që mund të vendosin gjithashtu të hedhin hapa të rëndësishëm drejt së ardhmes, si legalizimi i bashkimit dhe pse jo, një fëmijë.

Horoskopi Branko Bricjapi: Ju jeni kapluar nga një gjendje shpirtërore e qetë, paqja po pushton shpirtin tuaj dhe të tjerët do të mahniten nga mënyra juaj e qetë e të bërit të gjërave.

Horoskopi i Ujorit Branko: Kreativiteti është në majat më të larta dhe ju lejon të lëvroni ide të reja, por të çmuara. Duhet t’i vlerësoni ato dhe së shpejti do t’i shihni rezultatet.

Horoskopi i Peshqve Branko: Qielli është vërtet interesant për dashurinë, nëse jeni beqar, vallë nuk e keni vënë re që dikush po ju shikon me sy të ndryshëm? Ndaj mos e nënvlerësoni një miqësi. /noa.al