Transmetuar më 23-07-2022, 20:40

Horoskopi Paolo Fox, Dashi: E bukur kjo ditë e dielë për beqarët e shenjës Dashi, Hëna do të japë emocione intensive! Në punë, nga ana tjetër, javën e ardhshme mund të nënshkruani një marrëveshje interesante.

Horoskopi Paolo Fox Demi: Nëse jeni prej kohësh në çift ndjeni nevojën për t’i dhënë shtysë marrëdhënies, dritë jeshile për ata që duan të martohen ose pse jo, të kenë një fëmijë. Në punë, frytet e angazhimit tuaj nuk do të vonojnë të vijnë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Mos ushqeni polemika të kota këtë të diel 24, mund të ndiheni në grahmat e një humori të keq. Mos u shqetësoni, do të jeni të rikuperuar në mbrëmje.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Në dashuri, nëse jeni të interesuar për një person, është koha e duhur për të ecur përpara! Në punë, nga ana tjetër, duhet të gjeni një ekuilibër të ri, veçanërisht nëse keni ndryshuar pozicion së fundmi.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Në dashuri mund të ketë disa lajme të mira gjatë këtyre ditëve, mos e nënvlerësoni një njohje të kohëve të fundit. Në punë, përkundrazi, kushtojini vëmendje marrëveshjeve, vendosni gjithçka në mënyrë bardhë e zi deri javën e ardhshme.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: E bukur kjo Hënë që ju jep padyshim një avantazh shtesë! Mos i humbisni mundësitë intriguese. Në punë, megjithatë, kushtojini vëmendje grindjeve burokratike.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Në dashuri nëse keni qenë në çift kohët e fundit ka edhe një situatë të sikletshme, përpiquni të mos shquheni si njeri pa kompromis! Në punë, megjithatë, konfirmimi që prisni do të vijë së shpejti.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Nëse jeni të interesuar për një person, flisni me të dhe shpalosni ndjenjat tuaja. Në anën tjetër, në punë inkurajohen kontakte dhe bashkëpunime edhe me qytete të tjera.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Në dashuri, çiftet në lidhje afatgjatë mund të vendosin të bëjnë një hap përpara në marrëdhënie, madje të kenë dhe një fëmijë. Në punë, nga ana tjetër, bëjeni zërin tuaj të dëgjohet, vlerësoni intuitën tuaj.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Në dashuri, nëse jeni prej kohësh në çift, ndjeni nevojën për t’i dhënë një shtysë marrëdhënies, por bëni kujdes të mos e detyroni partnerin/en. Nga ana tjetër në punë ju favorizohen bashkëpunime dhe kontakte të reja.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: E bukur kjo ditë për zemrat e vetmuara, emocione intriguese në ajër. Në punë, dikush dëshiron t’ju sfidojë. Por edhe ju jeni gati të bëni ndryshime në rutinën tuaj profesionale.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Ky qiell është vërtet interesant për ndjenjat, ju ndiheni të qetë me veten dhe të tjerët do të vënë re këtë sex appeal që reflektoni. Në punë po bëni shumë përpjekje dhe së shpejti gjërat do të kthehen në drejtimin e dëshiruar. /noa.al