Transmetuar më 24-08-2022, 22:00

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Këtë të enjte 25 pritet jeni paksa rëndë nga pikëpamja emocionale. Shtyni diskutimet me partnerin/en për nesër (e premte). Jeni të lodhur në punë, mos e teproni.

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Lajme të mira në dashuri, Venusi është në anën tuaj, do të kaloni një ditë përrallore me partnerin. Ndërkohë, nuk është koha për të menduar kaq shumë për punën, jepini vetes një pushim të merituar.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Dashuria premton të jetë e turbullt në këtë ditë të enjte, më mirë të qëndroni vetëm për pak kohë. Në të vërtetë, ndoshta është më mirë të përqendrohuëeni në punë, ka perspektiva të shkëlqyera fitimi për ju.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Mundohuni të jeni pak të kujdesshëm këtë të enjte. Nëse jeni çift, dita e enjte sugjeron të jetë e turbullt. Në sferën e punës, edhe pak ditë dhe mund të keni mundësi përrallore.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Është koha juaj. Jeni duke përjetuar një idil me partnerin dhe, nëse jeni vetëm, ky është momenti i duhur: mund të takoni shpirtin tuaj binjak. Edhe ambienti i punës është pozitiv, disa projekte do të realizohen.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Një humor i luhatshëm nuk do t’ju lejojë të jetoni një marrëdhënie të qetë në çift, nuk ju mbetet gjë tjetër veçse të prisni për ditë më të mira. Në punë gjithçka po shkon mirë.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: I qetë dhe i ekuilibruar, ju po përjetoni një moment stabiliteti me dashurinë tuaj. Shumë projekte në stanjacion në punë, zgjidhjet duhet të jenë të mirëmenduara.

Horoskopi i Akrepit Paolo Fox: Në dashuri, lirshmëria mund t’ju bëjë të bëni disa gabime, ecni me kujdes. Puna vazhdon me shpejtësi të plotë: vazhdoni kështu.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Në dashuri, kini kujdes nga zgjedhjet e gabuara, mund të bini në një kurth. Edhe në punë ka disa hezitime, por pa merak, kohë më të mira do të vijnë së shpejti.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Kokëfortë edhe në dashuri, të lindurit e kësaj shenje duhet të jenë më fleksibël me partnerin nëse duan të shmangin zënkat. Në punë nuk është momenti për të bërë plane.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Po shijoni pushimet tuaja verore, por kujdes që të mos rrëmbeheni shumë nga atmosfera e pushimeve sepse mund të humbisni dashurinë tuaj. Ende vendime të rëndësishme për të marrë për këtë punë.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Nuk është koha për të menduar për dashurinë, kini durim, do të ketë edhe për ju. Shumë punë dhe mundësi të mëdha janë në "treg". /noa.al