Transmetuar më 22-05-2023, 06:29

Mos humbisni dhe:

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 22 deri në 28 maj 2023: parashikime për të gjitha shenjat e zodiakut

Horoskopi i Paolo Fox 22 maj 2023. Sot është e hënë dhe fillon një javë e re. A jeni gati të përballoni të gjitha angazhimet tuaja?

Çfarë do të rezervojnë yjet sot? Cilat do të jenë shenjat më me fat të zodiakut në dashuri dhe në punë? Po ata me më pak fat?

Le t’i zbulojmë së bashku parashikimet e astrologut të dashur Paolo Fox, të nxjerra nga revista DipiùTv, përkthyer nga noa.al:

Horoskopi Paolo Fox Dashi:

Edhe sot një ditë nervozizmi, ju këshilloj të mos e ngrini shumë tonin me disa persona, sidomos me partnerin/en. Në punë ka shumë gjëra për të bërë, përpiquni t’i organizoni më mirë gjërat dhe kohën, që të mund të bëni gjithçka sipas planit. Në fund të ditës do të jeni shumë të lodhur, lejojini vetes pak relaksim, ndoshta duke parë një film të mirë me miqtë.

Horoskopi i Paolo Fox Demi:

Hëna e favorshme sjell lajme të mira, duke përfshirë takime shumë interesante për beqarët, ndaj jini të disponueshëm për të bërë njohje të reja dhe mos u mbyllni në shtëpi duke humbur kohë pa qenë e nevojshme. Në vendin e punës, nëse miratohen disa projekte, gjërat do të shkojnë edhe më mirë se sa po shkojnë tani. Mirë janë gjërat për shëndetin tuaj pasi ndiheni shumë më në formë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët:

Ndoshta është koha për të ndërprerë lidhjet me dikë që nuk bën gjë tjetër veçse ju krijon probleme dhe nuk mund t’ju japë atë që dëshironi. A nuk mendoni se meritoni më mirë? Në punë ka diçka për të rishikuar, por kini durim sepse gjithçka do të rregullohet brenda një kohe të shkurtër, do ta shihni! Mundohuni të mos e teproni dhe merrni pak kohë për t’u çlodhur sonte.

Horoskopi Paolo Fox Gaforrja:

Kjo është dita e duhur për të sqaruar të gjitha keqkuptimet që keni pasur së fundmi me një person, ndaj nëse duhet të thoni diçka, bëjeni pa frikë. Në punë mund të propozoni një projekt të ri, do të shihni se do të merrni reagime pozitive. Mirë janë gjërat për shëndetin tuaj sepse jeni duke kaluar një rikuperim të mirë psikofizik.

Horoskopi i Paolo Fox Luani:

Ka ardhur koha të ecni përpara dhe të ndaloni së menduari për të kaluarën, keni mundësinë të bëni takime të reja, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë këtë mundësi. Në punë mund të ketë një ngjarje të papritur të minutës së fundit, mos u shqetësoni dhe do të shihni se do të arrini të menaxhoni gjithçka në mënyrën më të mirë. Mirë duken gjërat për shëndetin tuaj, ndiheni shumë më mirë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha:

Më në fund gjërat po shkojnë më mirë dhe në punë po vijnë edhe kënaqësitë që keni pritur prej kohësh, në fund të fundit ju e meritoni sepse keni punuar gjithmonë shumë. Dikush mund t’ju bëjë nervoz, përpiquni të mos i jepni shumë rëndësi. Trajtojeni veten me pak relaksim sonte, ju keni vërtet nevojë për të.

Horoskopi Paolo Fox Peshorja:

Nervozizmi vazhdon, ndaj ju këshilloj të shmangni konfliktet dhe mbi të gjitha të lini mënjanë polemikat, në të kundërt do të lindin diskutime për gjithçka. Në punë gjërat po shkojnë mirë, por mos u besoni shumë kolegëve, përkundrazi ndiqni instinktet tuaja dhe nuk do të gaboni. Merrni pak kohë për t’u çlodhur sonte dhe mos e teproni me ngarkesë fizike dhe emocionale.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi:

Duhet të përpiqeni të gjeni një ekuilibër me partnerin/en dhe nëse nuk e gjeni, duhet të vlerësoni idenë e ndërprerjes së marrëdhënies tuaj. Në punë ndoshta duhet të përpiqeni më shumë sepse ka shumë gjëra për të bërë dhe keni qenë vazhdimisht të shpërqendruar kohët e fundit. Pushoni pak sonte dhe kujdesuni më mirë për dietën tuaj, nuk keni qenë në formë të mirë kohët e fundit.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox:

Një lajm i mirë vjen për ata që janë beqarë sepse më në fund mund të gjejnë gjysmën e tyre më të mirë, ndaj bëhuni gati dhe mos kini droje. Në punë, përpiquni të mos i trazoni shumë gjërat edhe nëse është dikush që ju mërzit. Lajm i mirë për shëndetin tuaj sepse duket qartë që po përmirësohet, thjesht duhet të pushoni edhe pak, ende ndjeheni gjithë kohës të lodhur.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi:

Kohët e fundit duket se nuk dini më çfarë dëshironi, ndoshta duhet të punoni pak me veten dhe të mendoheni mirë para se të veproni. Do të ketë shumë gjëra për të bërë në punë, por do të shihni që nëse bëni përpjekjet tuaja, do të arrini të bëni gjithçka si zakonisht. Kushtojini më shumë vëmendje dietës suaj dhe bëni pak aktivitet fizik, do ta shihni që do t’ju bëjë mirë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori:

Kohët e fundit koka juaj është si mes resh, ndoshta keni shumë mendime që nuk ju lejojnë të jeni të qetë. Në punë, përpara se të prezantoni një projekt, ndoshta duhet të flisni me shefin tuaj për të. Ju këshilloj të mos ndërmerrni hapa shumë të rrezikshëm. Mirë janë gjërat për shëndetin tuaj, sepse po rikuperoheni mjaftueshëm, ndaj shmangni sforcimet, mos e teproni!

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit:

Kjo mund të jetë dita e duhur për të takuar një person shumë interesant, nëse jeni beqar. Në punë gjërat vazhdojnë të ecin mirë, por shumë shpejt mund të ketë ndryshime, ndaj bëhuni gati, në fund do dini si t’ia dilni. Pushoni këtë mbrëmje dhe shmangni sforcimin, lodhja ka filluar të ndihet. /noa.al

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 22 deri në 28 maj 2023: parashikime për të gjitha shenjat e zodiakut