Transmetuar më 19-02-2024, 06:00

Të dashur lexues së shenjës Dashi, lexoni horoskopin e javës së re që ka hyrë, nga Paolo Fox, një përkthim ekskluziv nga noa.al, zbardhur nga përshkrimi audio i astrologut të njohur.

Zbuloni se çfarë kanë rezervuar yjet për ju, për javën nga 19 deri më 25 shkurt 2024. Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin.

DASHURIA: Kjo javë ndihmon për të rikuperuar terrenin. Edhe nëse jeta emocionale, gjatë javëve të fundit është tronditur nga tensione të vogla por të mëdha, tani gjërat ndryshojnë dhe ajo arrin të jetë më stimuluese: çiftet në lidhje më të forta mund të mendojnë edhe për një ngjarje për të planifikuar gjatë verës.

Nëse jeni vetëm dhe marrëdhëniet e vështira janë harruar, do të shihni që me kalimin e ditëve gjithçka do të shkojë në favorin tuaj.

Tërheqjet lindin në mënyra kurioze dhe në situata të papritura që zbulojnë shijen për shkelje.

PUNA:

Forca e planetëve të shpejtë duhet shfrytëzuar për t’i dhënë energji të re biznesit tuaj.

Sektori i kontaktit është jo vetëm i gjallë, por edhe i forcuar, ndaj më mirë përfitoni nga mundësitë e reja.

Pikërisht kjo javë duhet të përdoret për t’i dhënë shtysë të madhe zgjidhjes së pikëpyetjeve për çështje praktike: do të mund t’i merrni përgjigjet edhe nëse jo menjëherë, por kjo situatë do t’ju bëjë të paduruar.

Nëse keni një biznes të pavarur, marrëveshjet e reja që lidhen gjatë këtyre ditëve mund të jenë stimuluese për të ardhmen.

E meta e vetme është forca fizike, prandaj nuk jeni në krye mes shenjave të javës.

MIRËQENIA:

Kujdes nga përpjekjet e tepërta. Më mirë të mbani nën kontroll emocionet negative dhe veçanërisht me qëndrimet e intolerancës që mund t’ju kthejnë kundër dikujt.

Sidomos në fundjavë do të duhet durim.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd