Transmetuar më 19-02-2024, 06:14

Të dashur lexues së shenjës Binjakët, lexoni horoskopin e javës së re që ka hyrë, nga Paolo Fox, një përkthim ekskluziv nga noa.al, zbardhur nga përshkrimi audio i astrologut të njohur.

Zbuloni se çfarë kanë rezervuar yjet për ju, për javën nga 19 deri më 25 shkurt 2024. Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin.

Horoskopi javor Dashi, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor Demi, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

DASHURIA:

Marrëdhëniet që lindin gjatë kësaj periudhe të vitit janë interesante, e rëndësishme është të mos kapeni nga dëshira për të përshpejtuar gjërat me nxitim: për fat të keq, ky është shpesh është një shoqërues besnik në zhvillimin e marrëdhënieve.

Është një gjendje shpirtërore që mund të mbahet lehtësisht nën kontroll pasi Afërdita do të nxjerrë në dritë çështje që kanë qenë në pritje prej disa kohësh.

Kështu, planetët ju kërkojnë të jeni më të relaksuar në marrëdhëniet emocionale dhe t’i përjetoni emocionet hapur, pa i fshehur asgjë vetes dhe të tjerëve.

PUNA:

Në këtë javë situata do të jetë e volitshme që të gjeni njerëzit e duhur për të zbatuar atë projekt ndryshimi që keni pasur në mendje prej disa kohësh. Mund të merrni një njoftim se puna juaj mund të ndryshojë brenda katër javësh ose ju vetë do të dëshironi të përballeni me disa ndryshime të rëndësishme.

Në një rast ose në një tjetër, do të ishte një ide e mirë për të menaxhuar situatën në kohë, për të adresuar çdo problem dhe gjithashtu shqetësimin që mund të shkaktojë ky plan i veçantë planetar që ofron mundësinë për ndryshim.

MIRËQENIA:

Patjetër që po shëroheni, por kurseni burimet fizike. Me kaq shumë planetë stimulues ju duhet të merrni kohë dhe hapësirë ​​për të rikuperuar energjinë.

Në shenjën e parë të lodhjes, ndaloni, mos rendni më kot. Mjafton pak për të dëmtuar ekuilibrin tuaj. Kurse fundjava kërkon relaksim.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd