Transmetuar më 20-02-2024, 13:10

Rike Roçi ka debatuar ashpër mbrëmë (e hënë) në Big Brother VIP Albania 3 me Egla Cenon.

Kjo pasi Rikes i erdhi inati duke thënë se shkon i mbush me llafe dhe i thotë fjalë për të vajzave me të cilat rri brenda, e në këtë rast Vesës. Debati i tyre ka agravuar, sa edhe kanë folur me tone të larta, duke kaluar edhe në ofendime. “Plakë, shtrigë, plakë e stazhonuar, e çmendur”, kanë qenë fjalët e Roçit drejtuar aktores.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd