Transmetuar më 20-02-2024, 18:39

Mbështetës të opozitës kanë zgjedhur sot që përveç pjesëmarrjes, të flasin edhe përmes pankartave.

LSA ka publikuar disa foto, ku shihen mesazhe të forta kundër kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij. “Ahmetaj foli, Rama jep dorëheqjen”, “Bullisti nr.1” (ironi për Ramën).

Për më tepër shihni fotot.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd