Transmetuar më 20-02-2024, 21:13

Gjatë një bisede të zhvilluar pasditen e sotme në oborrin e shtëpisë së ‘BBV3’, Meritoni, miku i Romeos, ka komentuar lojën e këtij të fundit dhe sesi e sheh deri më tani si lojtar.

Sipas Meritonit, Romeo nuk është një lojtar i fortë.

‘Unë e kam thënë, nuk është lojtar i fortë. Është emocional, reagon, por këtu duhet të jesh i ftohtë.’- ka thënë Meritoni.

‘Këtu brenda këta janë me psikozën e jashtme. Këtu kanë lëvizur gjërat, edhe sot kanë lëvizur total gjërat.’- është shprehur Gazi.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd