Transmetuar më 21-02-2024, 23:14

Grimieri i njohur Dario Doka ka shpërthyer ashpër ndaj Meritonit suke e quajtur "injorant, burracak". Madje make-up artisti deklaron se ne të kaluarën Meritoni i ka shkruar mesazh, ku i ka kërkuar që të kalonte një natë 4-she me të në hotel. Sipas Darios, kur ky i fundit nuk i pranoi ftesën, Meritoni i bëri bllok.

“Shpifsirë, injorant, burracak. Harron Meritoni që shkruante për 4-she në hotel, dhe pasi nuk pranova më bëri bllok…ahh që s’jam aty t’ia plas njëherë fytyrës ordiner”, shkruan ndër të tjera Dario në Instagram.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd