Transmetuar më 22-02-2024, 11:17

Është arrestuar në Durrës Armando Sulejmani, i njohur ndryshe si “Çipuri”, pjesë e bandës së Gaxhait në Vlorë.

Ai është arrestuar teksa lëvizte me një mjet të vjedhur.

Më 17 Shkurt 2019 – Armando Sulejmani, mbeti i plagosur në një atentat me armë ku mbetën të vdekur Ores Rexho dhe kunati i tij Arjan Hasani në zonën e “Ujit të Ftohtë”.

Sulejmani i ka shpëtuar një tjetër atentati në 23 maj 2016.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd