Transmetuar më 22-02-2024, 20:57

Aksident pranë Spitalit Memorial në Fier

Ngjarja ndodhi rreth orës 19:20 në aksin rrugor “Fier-Lushnjë”.

O. Ç., duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka goditur barrierat mbrojtëse të rrugës.

Si pasojë e goditjes janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd