Transmetuar më 22-02-2024, 21:48

Juli dhe Gazi kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin për disa situata të krijuara në shtëpi.

Të dy kanë shpërthyer në tone të ashpra, teksa miqësia me tyre duket se është krisur.

Debati i zhvilluar mes tyre:

Juli: Kjo të ka futur shiringën ty. E ke ngrënë keq fare.

Gazi: Kjo (Për Ilnisën) ?

Juli: Sa më kishe në krah mua ti ishe i qeshur, bëje humor dhe shkoje mirë me gjithë shtëpinë.

Gazi: Pse nuk jam i qeshur? Po tani?

Juli: Tani zihesh me të gjithë dhe s’të do më njeri.

Gazi: Të gjithë, apo vetëm zarat e tu, që vijnë pas teje. Lojën e pisët që bën ti s’ka njëri që se sheh. Ilnisa kur bëmë trukun e flokët, tha e shofin të gjithë çfarë bën me Ilnisën i pret flokët dhe e rregullon, e përdori. S’ke trup!

Juli: Ti s’ke turp. Mos u mer me mua. Më ke prerë në besë.

Gazi: Çfarë bese kemi bërë ne.

Juli: Ik ore Gazi. Bisedat tona mos ia thuj askujt.

Gazi: Ik, mos fol me mua fare. Ik.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd