Transmetuar më 02-11-2016, 19:50
Vali Corleone së fundmi ka shfaqur anën e tij humane, i cili përmes një videoje të publikuar në faqen e tij në Facebook ka ndihmuar një nënë me vlerë monetare për të ndihmuar të birin e sëmurë me kancer.

Në videon e publikuar shihet se si nëna e djalit i ka kërkuar ndihmë Valit dhe ky i fundit i ka dhuruar një gur diamant i papërpunuar të cilin zonja mund ta shesë në Stamboll dhe dhe me ato para të dërgojë djalin për shërim në një nga spitalet e Turqisë.

Për më shumë ndiqni videon e publikuar nga Vali.