Mercedes hedh në treg një model të paparë, njihuni me “Bishën”
Transmetuar më 07-12-2016, 23:19

Marka e Mercedes njihet nga të gjithë si një nga kompanitë më të mëdha dhe luksoze për prodhimin e automjeteve, por gjithashtu edhe shumë cilësore.

Së fundmi ajo ka nxjerrë në treg serinë më të re, ku bëhet fjalë për Mercedes-Benz GLE Coupe AMG Onyx G6, e cila është një makinë e bukur, e fuqishme dhe mjaft komode.

Ajo ka një motor 3.0 litra Bi-Turbo me 460 kuaj fuqi, ndërsa dizajni i brendshëm është mahnitës.

Më poshtë keni fotografitë e “Bishës”:

Loading...