Transmetuar më 15-03-2017, 20:46

Për pak sa nuk u kthye në një tragjedi aventura e një çifti të cilët kishin dalë të bënin një xhiro me automjet në liqenin e ngrirë të Winnipeg, në Kaliforni. Pas disa sekondave, shoferi dhe pasagjerja e gjejnë veten nën ujë pasi akulli u ça dhe automjeti i tyre filloi të fundosej.

Fatmirsisht të dy arritën të dalin në kohë nga uji dhe u shpëtuan nga forcat e emergjencës.  /k.k/noa.al