Transmetuar më 25-05-2017, 19:55

Policia serbe ka ndaluar këngëtaren e famshme, Ema Lapin e cila u kap me sasi droge në banesën e saj, shkruan Kurir. 22- vjeçarja mbante në banesën e saj rreth gjashtë kilogramë marihuanë të paketuara në 23 pako tjera të vogla.

Ajo është shumë e dashur për publikun serb dhe jo vetëm.