Transmetuar më 16-07-2017, 22:34

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Kosovë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:55 në fshatin Jahoc në Gjakovë.

Policia lokale tha se një person me iniciale K.M., ka qëlluar me armë zjarri një tjetër, me iniciale P.M., dhe më pas është vetëvrarë.

Policia e Kosovës ndodhet në vendin e ngjarje për të hetuar vrasjen e dyfishtë.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë. /a.k/noa.al/