Transmetuar më 21-09-2017, 19:00

Burimi i ri i kënaqësisë së femrave duket se ka një emër dhe është vërtetë i pazakontë.

Quhet fidget spinner dhe është loja popullore e adoleshentëve. Pikërisht loja antistres ka prekur edhe të rriturit, por për një përdorim ndryshe.

Siç raporton sajti ‘Blitz’ janë gjithnjë e në rritje videot me pullë të kuqe, ku kjo lojë përdoret për të stimuluar klitorin duke e kaluar femrën në orgazëm.

Sipas statistikave të sajtit për të rritur ‘PornHub’, kjo lojë është ndër më të kërkuarat e verës.

Bëhet fjalë për një rritje me 186% në kërkime dhe klikime në raport me muajt e kaluar. /a.y/noa.al