Transmetuar më 02-10-2017, 23:27

Bëj seks të nxehtë me gruan e kushëririt tim, por jam i shqetësuar se do të na kapë ‘mat’.

Gjithçka nisi kur ajo më takoi një mbrëmje muajin e kaluar. U habita kur më telefonoi, por ajo tha se i kishte thënë burrit të saj se po shkonte në një klasë Zumba.

Dukej shumë e pakënaqur. Ata kanë 7 vite të martuar dhe kanë një djalë trevjeçar. Ajo është 26 vjeçe, kushëriri im dhe unë jemi të dy 28 vjeç.

I hapa një shishe verë dhe pas disa gotash ajo filloi të qante. Më tha se kushëriri im po refuzonte të bënte marrëdhënie seksuale me të. Sipas saj ai nuk e donte më, sepse akoma nuk kishte humbur peshën e fituar nga shtatzania.

Por ajo nuk është e shëndoshë, madje i thashe që është e bukur.

E përqafova dhe ajo më kërkoi ta puthja. Puthja ishte e mrekullueshme dhe më tërhoqi pranë saj në divan.

Nuk munda ta kontrolloj veten dhe bëmë marrëdhënie seksuale.

Që atëherë ne takohemi sa herë që të mundemi. Kushëriri im do të çmendet nëse na zbulon. Ne dalim bashkë për të parë futboll dhe kohët e fundit ai më tha se mendon se mund të shohë dikë tjetër. I thashë gruas së tij që ne duhet të ndalemi, por ajo tha se nuk mund të durojë.

E dashura ime është 38 vjeçe dhe ka dy fëmijë nga ish-i i saj. Ne nuk jetojmë së bashku dhe unë në jetën e dikujt dua të jem me kohë të plotë.

Ama  gruaja e kushëririt tim është e hatashme në shtrat. Dua të vazhdoj të bëj marrëdhënie seksuale me të, por po rrezikojmë shumë.

DEIDRE thotë: E kuptoj joshjen e seksit të nxehtë me një partner të gatshëm kur ndiheni të përjashtuar nga shtrati i të dashurës suaj.

Por ju e dini që ju mund të kapeni shumë shpejt.

Bëhu i fortë. Tregoj gruas së kushëririt tënd që ajo nuk do t’i zgjidhë problemet në martesën e saj duke tradhëtuar.

Dhe bisedoni me të dashurën për organizimin e jetës tuaj, kështu që ju mund të keni më shumë kohë si çift. Burimi: The Sun/ Përshtati: ShkodraNews