Transmetuar më 03-10-2017, 18:31

Ajo njihet për trupin e saj me forma perfekte, dhe sa herë që del në publik tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Bëhet fjalë për Marina Farën, vajzën e këngëtares së njohur, Eli Fara.

Së fundmi, Marina ka publikuar në Instagram një foto të “nxehtë”, dhe mjaft provokuese.

Ajo shfaqet në pjesën e përparme të një makine, duke qëndruar këmbë përmbi këmbë, çka ka shkaktuar menjëherë reagime nga komentuesit.

Marina ka veshur vetëm një xhaketë të bardhë dhe është e gjitha thuajse lakuriq. /k.k/noa.al/