Transmetuar më 04-10-2017, 20:18

Ditën e djeshme u publikua një video e cila ngjalli te të gjithë shikuesit reagime të ashpra.

Një 14-vjeçar shfaqej në video, teksa godiste dhe masakronte me sëpatë një qen deri në momentin që ai ka ngordhur.

Në lidhje me këtë ngjarje është vënë re sensibilizimi dhe reagimi publik i shumë personazheve të famshëm, e një prej tyre edhe këngëtari i mirënjohur Elton Deda.

Ai shprehet i shqetësuar teksa shkruan se “ja çfarë mostrash mban atdheu ynë i dashur”.

Postimi i Eltonit:

Ja çfare monstrash mban atdheu yne i dashur. Shikoni pak çfare i ben ky plere nje kafshe te lidhur qe per me teper po i gezohet takimit. Shoqeria e filmon. Po e shperndaj per sensibilizim, sepse bera keq qe e pashe kete menxyre./a.k/noa.al/