Transmetuar më 05-10-2017, 12:14

Olsi dhe Fjorentina një nga çiftet më të spikatur të Big Brother 9 mërzitën shumë fansa të tyre kur dhanë lajmin e ndarjes, por me ribashklimin e tyre ata i gëzuan sërish ndjekësit.

Por mesa duket ky ribashkim nuk ka qenë i destinuar për të zgjatur shumë, pasi çifti i njohur janë ndarë sërish.

Teksa u duk që çifti u bashkuan për ditëlindjen e Fjorit, ish-banorja e Big Brother tregon përmes një fotoje në Instagram statusin e saj.

Ajo shkruan se është single, dhe se dikush duhet të jetë i mrekullueshëm për ta ndryshuar këtë gjë.

 “Për të gjithë ato që më kanë mërzitur duke më pyetur ja përgjigjja. Falemiderit që më ndiqni dhe më mbështesni”, shkruan Fjori bashkëngjitur fotos. /b.l/noa.al/