Transmetuar më 05-10-2017, 23:03

Marina Fara njihet për trupin e saj me forma perfekte, dhe sa herë që del në publik tërheq vëmendjen e të gjithëve.

E megjithatë këtë herë ka patur diçka ndryshe për të treguar në rrjetet sociale.

Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara ka përfunduar në polici.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku tregon se i kanë bllokuar makinën.

Nuk dihet arsyeja se përse është bllokuar automjeti, por këngëtarja e shoqëron me një postim foton:

“Dhe si përfundim darke, makina në pikë bllokimi,”-shkruan ajo./a.k/noa.al/