Transmetuar më 10-12-2017, 16:44

Biznesmeni i njohur australian i quajtur Travers “Candyman” Beynon, ka organizuar në pronën e tij në Helensvejl një festë të “çmendur”.

Gjatë festës çdo gjë ka qenë e shfrenuarnë seks, alkool dhe drogë.

I quajtur ndryshe si Hugh Hefner apo Dan Bilzerian, ai kishte ftuar mjaft vajza të reja ku nuk mungoi edhe një DJ “topless”.

Ndërkohë vetë “Candyman” erdhi me një motor uji, i veshur shumë çuditshëm.

Për më shumë detaje ju mund të shihni fotot e kapura gjatë festës që ai kishte organizuar./a.k/noa.al/