Transmetuar më 12-12-2017, 20:28

Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristika specifike.

Ekspertët e horoskopit thonë për tre nga shenjat se nuk mund të rrinë dot asnjë ditë pa bërë seks.

Ata konsiderohen “Mbretër” dhe “Mbretëresha” të seksit.

Ja cilat janë këto shenja:

Akrepi

Rrezatojnë joshje dhe i bëjnë lehtë përtnerët për vete. Seksi me këtë shenjë është i paharrueshëm.

Pëlqejnë eksperienca të reja dhe karakterizohen nga pasioni i fortë.

Gaforrja

Personat që i përkasin kësaj shenje i japin rendësi të madhe seksit dhe për këtë ofrojnë përvojë të paharrueshme për partnerët.

Gaforrja kërkon besim, stabilitet dhe siguri. I pëlqen errësira dhe seksi pas konsumit të një vakti të mirë në vende të rehatshme, larg syve kureshtarë.

Binjakët

Dëshirojnë të flirtojnë edhe kur janë në një lidhje serioze dhe kanë prirje për tradhti. Janë pasionatë dhe fantazitë e tyre i bëjnë realitet.

Për këtë ata kanë nevojë për partner me të cilin të ndihen të gjallë dhe pëlqejnë sfidat e ndaluara./a.k/noa.al/