Transmetuar më 13-12-2017, 20:41

Periudha e Dhjetorit është për shumë njerëz është një nga periudhat më të bukura.

Sigurisht kjo lidhet me festat e fundvitit.

Në këtë periudhë njerëzit janë më të ngrohtë dhe shkëmbejnë edhe dhurata me njëri tjetrin.

Ekspertët e horoskopit tregojnë se çfarë dhuratash pëlqejnë njerëzit që i përkasin shenjës së Demit.

Demi është një shenjë shumë e lidhur me traditat.

Gjwra festive, që lidhen me Krishtlindjet, do të ishin dhuratat perfekte, si edhe një triko festive, apo diçka që ta mbajë ngrohtë.

Madje, një ushqim i mirë i gatuar nga duart tuaja do të ishte ideal, apo një pako me çokollata./a.k/noa.al/