Transmetuar më 29-12-2017, 22:29

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të respektuara për publikun shqiptar.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ajo ka bërë një thirrje humane për një djalë të ri i cili po lufton për jetën për shkak të një sëmundjeje.

Postimi i Aurelës:

Se bashku secili aq sa mundet. Duke filluar nga vetja. Dikush ka nevoje . Ai lufton per jeten. Pershendetje ky esht shoku yne 20 vjeç nga gjimnazi "Partizani". Ai me shume se kurre ka nevoj per ndihmen tone . Ju lutem na ndihmoni sa nuk esht von duke bere te mundur shperndarjen e ketij njoftimi !!!!/a.k/noa.al/