Transmetuar më 29-12-2017, 22:50

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, teksa ka komentuar sjelljet e saj në politikë, ka folur dhe për marrëdhëniet e saj me kryeministrin Edi Rama.

E ftuar në emisionin “RepolitiX” në Report TV, Kryemadhi është shprehur se marrëdhënia e saj me Ramën është në stadin që i ka bërë dhe bllok në telefon.

“Nuk kam asnjë lidhje me Ramën. I kam bërë bllok në telefon, sepse nuk kam nerva të lexoj mesazhet e tij nga 7 faqe”,-është shprehur Kryemadhi.