Transmetuar më 30-12-2017, 12:48

Ashtu siç nuk ndodh shpesh këtë herë bukuroshja Lori Hoxha ka qëndruar larg fustaneve, peliçeve, apo flokëve të krehur e grimit të përsosur.

Ditën e djeshme Lori ka postuar një foto të sajën në Instagram ku shfaqej pa pikë grimi, me flokë të kapura, xhinse dhe xhaketë lëkure.

Ashtu siç ndodh gjithmonë komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, mes tyre edhe ai i të motrës: "Je shumë e bukur, ëmbëlsira ime".

Megjithatë mes këtyre komenteve ka spikatur në veçanti ai i moderatoriët të njohur, Ledion Liços.

“Kush të ka lënë me ec në këmbë ty mor yll”, i komenton Ledioni, por deri tani ajo nuk i ka kthyer asnjë përgjigje kunatit të saj. /b.l/noa.al/