Transmetuar më 30-12-2017, 16:05

Pamjet tregojnë momentin kur një gjarpër ecën përmes një kabulli elektrik, në përpjekje për të kapur një zog.

Pamjet janë sa të çuditshme, sa edhe të rralla, dhe kanë marrë mijëra komente në rrjetet sociale.

Siç edhe e shikoni, zvarraniku nxiton drejt presë së tij, madje në një moment ndërron edhe kabullin.

Po ashtu, gjarpri tregohet i kujdesshëm që të mos rrëshkasë, teksa duket kur rrethohet pas telit elektrik.

Nuk dihet nëse e ka kapur zogun, por vështirë të besohet. /k.k/noa.al/