Transmetuar më 30-12-2017, 20:19

Soni Malaj është një nga këngëtaret me forma trupore perfekte, sa të gjithë do të ja kishin zili.

Pasi solli në jetë vajzën e saj Soni iu dedikuar palestrës me kohë të plotë dhe tashmë ka një trup të adhurueshëm.

Soni ka publikuar së fundmi këngën ‘Zeshkanja’ nën rritmet e së cilës është duke kërcyer dhe ën videon e publikuar në rrjetet sociale.

Në këtë postim ajo duket mjaft sensuale teksa mban veshur rroba që i tregojnë linjat trupore.

Ajo bënte lëvizje provokuese pranë pasqyrës, duke vënë fokusin tek të pasmet, ndërsa në prapavijë dëgjohet kënga e saj e fundit “Zeshkania”. (e.c/noa.al)