Transmetuar më 30-12-2017, 21:26

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj po shijon pushimet e festive të fundit.

Ajo ka zgjedhur si destinacion Parisin për të shijuar këto ditë festash.

Ajo këto pushime po i shijon me bashkëshortin e saj dhe të voglën e tyre, Viktoria.

Dhjetori për Rudinën nuk është vetëm muaji i festave, por dhe muaji i Viktorias e cila është lindur në 28 të vitit të kaluar.

Aktualisht Rudina Dembacaj drejton programin e saj, “Mos i fol shoferit”./a.k/noa.al/