Transmetuar më 31-12-2017, 14:20

Këngëtarja Bleona Qereti po e pret Vitin e Ri, në mënyrën më të çmendur të mundshme, e zhveshur në mes të dëborës.

Ajo ndodhet me pushime në alpet e Zvicrës, e shoqëruar me një mikeshën e saj, ku duket se po argëtohet pa fund.

Bleona ka publikuar në Instagram një video ku shihet me bikini në mes të dëborës.

Por ndërsa filmohen ajo dhe mikesha e saj nisin të vrapojnë dhe luajnë në mes të dëborës, ashtu të zhveshura.

Më poshtë gjeni videon e publikuar nga këngëtarja, ku në mes të acarit shfaq anën e saj sensuale. /a.y/noa.al