Transmetuar më 02-01-2018, 15:34

Është ende atmosferë e Vitit të Ri dhe sigurisht që shqiptarët e kanë traditë të bëjnë edhe vizita nëpër shtëpitë e të afërmve apo miqve.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj e cila i ka bërë një vizitë këngëtarit dhe anëtarit të jurisë në formatin “Dancing ëith the stars”, Robert Aliaj.

Duke qenë në Bruksel, Rudina ka gjetur rastin të vizitojë Bertin në shtëpinë e tij atje, ku jeton me familjen e tij.

Rudina ka realizuar një foto familjen e Robertit dhe e ka ndarë në rrjetet sociale.

Krahas Fotos ajo shkruan:

“Bertit i jam bere makth,i erdha dhe ne shtepine ne Bruksel Ne shtepine e @robertdragot ,nje super familje,super dashuri!”-/a.k/noa.al/