Transmetuar më 02-01-2018, 16:59

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Memetaj jep një urim për të gjithë shqiptarët me rastin e Vitit të Ri 2018.

Kejdi e ka dhënë urimin nëpërmejt një postimi në Facebook, ku ka publikuar edhe një fotografi me familjen e saj.

Urimi i Kejdit:

Familja ime ju uron Gezuar 2018

Qofte ky vit i mbare, i gezuar dhe plot shendet

2018 na bekofte me ndjenjen e pergjegjesise dhe dashamiresise per familjet tona e mbi te gjitha per Shqiperine./a.k/noa.al/