Transmetuar më 08-03-2018, 21:32

Si shumë të tjerë edhe moderatorja Roza Lati ka zgjedhur një urim për nënën e saj, aktoren e mirënjohur të humorit Rita Lati një urim me rastin e 8 Marsit.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Roza se sot është dita e femrave të forta, femrave të pavarura, nënave të pamposhtura.

Urimi i plotë i Roza Latit:

E vogla ime!!! Sot eshte dita e femrave te forta! Femrave te pavarura! Nenave te pamposhtura!

SOT... ESHTE DITA JOTE.

Per mua.... Je simboli i feminizmit, i pozitivitetit, simbol i femres qe ja del MBANE.... GJITHMONE.... dhe qe sido te te perplasi jeta, bie gjithmone ne kembe.

E vogla ime, keto foto tregojne qarte se sa te lidhura jemi ne te dyja. Dhe tregon vetem mimikat e nje 24 orshi standart tonin. Hahaahhahhaahahh.....

I love you mom!/a.k/noa.al/