Transmetuar më 20-08-2018, 12:15

Aktori i famshëm Denzel Washington rikthehet me vazhdimin e “The Equalizer 2”.

Robert McCall vendos drejtësi për të shfrytëzuarit dhe të shtypurit, por sa larg do të shkojë ai kur bëhet fjalë për dikë që do?

Këtë mund ta zbulojmë duke parë filmin më të kërkuar të momentit në Cineplexx.

 Për më tepër, “The Equalizer 2”, sot për Cool Day në Cineplexx mund ta shikoni me çmimin special të biletës 450 lekë.

Me regji të Antoine Fuqua, ky film dyorësh amerikan, prodhim i vitit 2018, vjen nën interpretimin e Denzel Washington, Pedro Pascal, Bill Pullman, Melissa Leo, etj.

Për të shijuar këtë film, mund të rezervoni direkt këtu. Oraret i gjeni lehtësisht duke klikuar këtu.

Image may contain: 1 person, standing and outdoor

Image may contain: 1 person, smiling, sitting and text

Image may contain: 1 person, sitting, eyeglasses and hat