Transmetuar më 11-10-2018, 22:55

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla, është shndërruar në një nga personazhet më të përfolur të javëve të fundit në të gjitha edicionet e lajmeve.

Dhe shkak për këtë sigurisht nuk është puna e tij në kuvend, por kronika e zezë ku ai shfaqet herë pas herë si protagonist, sidomos në këto të fundit çështjet “Babale” dhe “Xhisiela”.

Kjo ka bërë që të plasin ironitë në rrjetet sociale.

Një ndër at është e Arkimed Lushaj, i njohur më shumë me emrin e artit si Stresi, i cili  duket se ka dashur t’i japë një mesazh.

Në faqen e tij në Instagram reperi kontraves shqiptar ka publikuar një fotomontazh, ku e shfaq deputetin e Partisë Socialiste shtatzënë.

Më poshtë keni foton: