Transmetuar më 12-10-2018, 11:35

Ata janë një çift i konsoliduar, prej shumë vitesh bashkë dhe me dy fëmijë.

Bëhet fjalë për aktorin Romir Zalla dhe bashkëshorten e tij Suela Bako.

Ditën e sotme ajo ka ditëlindjen, dhe Romiri i ka bërë një nga urimet më të bukura që mund të jenë bërë ndonjëherë.

Ai ka publikuar një fotografi teksa mban të përqafuar të shoqen, ku i bën një urim spektakolar.

“Kështu u rritshim bashkë. Qoftë çdo ditë ditëlindje për ty, u bëfsh edhe 100 dhe me kaçurrela të kuqe”, shkruan Romiri. /a.y/noa.al