Videoja që po i çmend të gjithë, edhe ju nuk do ta besoni
Transmetuar më 08-01-2019, 19:42

Skuadra e Liverpulit u skualifikua mbrëmjen e djeshme nga FA Cup, por duket se kjo humbje është sfumuar përballë disa pamjeve vërtet të çuditshme.

Në përfundim të ndeshjes, trajneri Klop shkoi në fushë për të inkurajuar lojtarët e tij që në disa raste u treguan të pafat.

Por ajo që po i “çmend” të gjithë është përqafimi që gjermani i tha shqiptarit Shaqiri.

Menjëherë pas përqafimit shtatshkurtri zhduket në mënyrë të pabesueshme.

Kjo ka ngjallur shumë reagime dhe komente me humor, ku të shumtë kanë thënë se “xhupi i Kloop ka fuqi magjike”.

Shikojeni këtë episode interesant dhe jepni komentin tuaj. /k.k/noa.al/

Shaqiri – Klop on Vidnews.