“Idiot, kujt i plasi për djalin tënd”, aktori nuk përmbahet ndaj Ramës
Transmetuar më 12-01-2019, 17:39

I papërmbajtshëm ka qenë aktori i njohur, Neritan Licaj, në akzuat e tij ndaj kryeministrit Edi Rama.

Ai e quan Ramën idiot, ndërsa e akuzon se me aq shumë sa ka vjedhur, sa ka qenë në pushtet, djali i tij do të jetojë gjithmonë si pasha.

Reagimi i aktorit vjen pas deklaratav të Ramës se djali i tij Gregor kishte humbur një vit si student, pasi nuk kishte mik për t’u futur në universitet, aktori shpërthen keq, duke thënë se nuk i plas askujt për djalin e tij.

“Kujt i plasi per djalind tend o idjot… Ke vjedhur aq shume ne 20 vjet pushtet sa yt bir do jetoj si pasha…ne na duhet fati i femijve tane, te njerzve te nderrshem qe punojne me djersen e ballit dhe skane as garancine te rrisin femijet normalisht ne kete vend qe shkaterrove ti dhe gjithe politika juaj e mbrapsht…dhe ne jemi shume. P,s asgje me djalin tend…perkundrazi keqardhje sepse ai do vuaj tere jetan qelbesirllekun tend”, shkruan Liçaj.