Kledi Kadiu uron ditëlindjen e vogëlushes me një video emocionuese
Transmetuar më 12-01-2019, 18:21

Balerini shqiptar, Kledi Kadiu ka ndërtuar një karrierë mjaft të suksesshme në shtetin fqinj, Itali.

Kledi nuk e ka pasur asnjëherë problem të tregojë me krenari origjinën e tij.

Ai gjithashtu ka ndërtuar jetën e tij familjare në Itali, ku ka edhe një vajzë.

Vajza e tij sot mbush 3 vjeçe.

Kledi e ka bërë të ditur këtë gjë nëpërmjet një videourimi në Facebook.

"Dhe jemi 3-vjeç", shkruan Kledi krahas videos ku shfaqet me të bijën dhe që mund ta shihni më poshtë./a.k/noa.al/