Transmetuar më 09-02-2019, 21:34

Kamerat në Kosovë kanë kapur momentin e një aksidenti të tmerrshëm.

Një grua, teksa po ecte në trotuar është aksidentuar rëndë në Prishtinë.

Pamjet tregojnë momentin kur automjeti e ka marrë përpara gruan.

Aksidenti ka ndodhur gjatë ditës së sotme, ndërsa ajo është trajtuar në spital.

Pamjet e mëposhtme janë të rënda dhe nuk preferohet të shikohen nga fëmijët dhe personat me ndjeshmëri të lartë./a.k/noa.al/