Tmerr! Babai hedh 4 fëmijët e tij nga ballkoni në një distancë prej 6 metrash lartësi
Transmetuar më 28-02-2019, 23:13

Një ngjarje e tmerrshme ka shokuar opinionin publik në Kroaci ditën e sotme.

Sot rreth orës 7:00 të mëngjesit, një baba ka hedhur 4 fëmijët e tij nga ballkoni i shtëpisë, në një lartësi prej 6 metrash.

Fëmijët, tre vajza dhe një djalë, i përkasin moshave 5, 7, 8 dhe 3 vjeçare.

Vajza 7-vjeçare është ajo që e ka pësuar më rëndë melëndime në kokë dhe krahëror dhe ështënë gjendje jo të mirë për jetën, ndërsa dy vajzat tjera dhe djali janë në gjendje të qëndrueshme.

Lajmi është bërë i ditur nga mjekët e Spitalit të Përgjithshëm të Zarës.

Babai i fëmijëve është marrë në Polici, ndërsa nuk dihet ende arsyeja se përse e ndërmori këtë veprim monstruoz./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...