Njihuni me Lindsin, “Femra e javës”
Transmetuar më 05-03-2019, 21:10

Rubrika “Femra e javës” për këtë fillim marsi ka rezervuar Lindsin.

Një vajzë nga Luiziana e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, e cila në rrjetet sociale është goxha e ndjekur nga plot djem e burra që e admirojnë.

Lindsey Pelas, është gjerësisht e njohur në botën e modelingut.

Ajo po ndiqet nga shumë njerëz në mbarë botën për një pamje dhe fizik të paparë që do ta shihni dhe te fotogaleria që ju sjell noa.al

Fotot e mëposhtme, evidentojnë më së shumti pamjen fizike të saj.

Loading...
Loading...